Projekt RUDINA

Obec Rudina - príroda kúsok od mesta

something

Čo krajšie si môže rozlietaný človek v dnešnej dobe priať, ako prísť za pár minút z mesta, zaparkovať pri svojom novopostavenom dome a započúvať sa do ticha a príjemných zvukov okolitej prírody. Bývanie v lokalite Rudina Vás zaručene zbaví všetkých pracovných aj iných stresov. Stavebné pozemky sa nachádzajú v juhozápadnej časti obce v miernom svahu. Poloha nad obcou zabezpečuje krásny výhľad a kľud počas celého dňa s dostatkom slnka počas celého roka.

Dopravné spojenie

Obec Rudina má veľmi dobré dopravné napojenie na okolité mestá. Železnicou je to 7km do Žiliny a 3km do Kysuckého Nového Mesta. Zo Žiliny sa dostanete autom k svojmu domu do 15 minút. Veľkou výhodou z hľadiska dopravy je plánovaný diaľničný privádzač do KNM, ktorý bude vzdialený cca 2 km od pozemku a zabezpečí tak výbornú dopravnú dostupnosť.

Občianska vybavenosť

something

V obci funguje základná škola, materská škola, 5 prevádzok s potravinami a zmiešaným tovarom, 3 pohostinstvá, pobočka pošty, zdravotné stredisko s lekárom pre dospelých a zubárom.

Veriacich uvíta moderný a pekne zariadený kostol.

.

Víkendy a oddych

Počas voľných chvíľ je možné navštíviť neďaleký Neslušský rybník, okolité lesy a príroda poskytujú dostatok možností na rôzne kratšie aj dlhšie prechádzky, v dosahu sú krásne cyklistické trasy. Pre ľudí so vzťahom k folklóru je možnosť zapojiť sa do miestnej folklórnej skupiny. Vo vzdialenosti 20 km sa nachádza Snowpark Veľká Rača s množstvom zimných aj letných atrakcií. Mestá Žilina a KNM v dosahu tiež zabezpečujú dostatok možností na zábavu a relax.

.

Partner predaja
0903 73 555 6

Realitná kancelária JR reality, s.r.o. | info@jrreality.sk