Projekt RUDINA

Predaj radových a ekonomických domov

ETAPA II. - Samostatné ekonomické domy - Výstavba začala!!!

something

Vďaka úspešnému ukončeniu I. etapy projektu Výstavba radových domov v Rudine sme sa rozhodli začať s etapou č.II. Výhodou oproti predchádzajúcej etape sú väčšie výmery pozemkov, čo bolo hlavnou požiadavkou viacerých klientov s ktorými sme jednali o kúpe radového domu v prechádzajúcej etape. Domy sú rozvrhnuté s maximálnym prihliadnutím na využitie celého pozemku. Vďaka umiestneniu na hranici pozemku a spoločnej stene je pozemok pocitovo väčší o 60 - 100 m2 ako je skutočná výmera v prípade štandardného domu. V blízkom susedstve prebieha moderná výstavba ďalších rodinných domov a celá lokalita je obývaná zväčša mladými rodinami. Radové domy, ktoré ponúkame v druhej etape plne vyhovejú moderným požiadavkám na bývanie s možnosťou dokončenia podľa vlastných predstáv.

Pohľady - II. etapa projektu Rudina

Aktuality

Zrealizovaná výstavba základových platní všetkých 6 domov plus hrubá stavba 1. NP. Pripravuje sa výstavba stropov.

Pohľady - II. etapa projektu Rudina

Lokalita

Projekt sa nachádza v obci Rudina - časť Zátky kde priebehla výstavba 20 nových rodinných domov. Obec Rudina má kompletnú občiansku vybavenosť a dobré cestné napojenie na Kysucké Nové Mesto aj Žilinu. Výhodou je aj vlakové spojenie. V Žiline ste autom zhruba za 12 minút, v KNM za polovicu uvedného času. Výhodou je aj plánovaný dialničný privádzač vzdialený zhruba 2 km, ktorý dopravné napojenie ešte zlepší.

Dispozícia

Domy majú modernú dispozíciu s oddelenou dennou a nočnou časťou. Na prízemí sa nachádza denná časť - vstupná chodba, obývacia izba prepojená s kuchyňou, komora, kúpeľna s WC, schodisko a výstup na terasu z ktorej je prístupný pozemok. Poschodie je riešené ako nočná časť, sú tu 3 izby a kúpeľňa s WC.

Jednotlivé dvojdomy majú zastavanú plochu 130 m2. Jednotlivý dom má rozmery 8x8m, dve podlažia a celkovo 100 m2 úžitkovej plochy.

Pôdorysy - Rudina - II. etapa

Úspora pri výstavbe

Už v prvej etape sa nám osvedčil spôsob predaja domu ako rozostavaného. Klienti pri svojpomocnom alebo asistovanom dokončení domu dokázali ušetriť 10 - 15.000 EUR z celkových nákladov. Domy za cenu uvedenú v tabuľke odovzdávame v stave pred dokončením, kompletné sú nosné konštrukcie, vonkajšia fasáda vrátane okien a dverí, zateplená, kompletná strecha, vnútorné nosné konštrukcie, nosné vrstvy podláh. V prípade záujmu vieme dom odovzdať aj "na klúč". Výsledná cena závisí od zvolených materiálov a konečnej úpravy. 

Dom je murovaný - tehlový a fasáda je zateplená. Pri kompaktných rozmeroch a použitých materiáloch je dom energeticky nenáročný a mesačné náklady sú menšie ako pri štandardnom 3i byte.

Vykurovanie je možné kombinovať. V lokalite sú natiahnuté siete elektriny, plynu a je možné vybudovať aj krb alebo krbovú pec čo tiež výrazne prispeje k úspore nákladov.

Pohľady - II. etapa projektu RudinaDOM Č. TYP PLOCHA POZEMKU PLOCHA ÚŽITKOVÁ CENA V EUR POZNÁMKA STAV
1   397 m2 100 m2 73.900,--   voľný
2   358 m2 100 m2 73.900,-- rezervácia voľný
3   385 m2 100 m2 74.900,--   voľný
4   430 m2 100 m2 73.900,--   voľný
5   400 m2 100 m2   Bal. rezervácia
6   274 m2 100 m2 71.900,--   voľný

Predaj: 

somethingsomething

JR reality, s.r.o.
Ing. Ján Ratulovský
Národná 5
010 01 Žilina
0903735556e-mail: info@jrreality.sk
 

Volajte od 7:00 do 21:00, prípadne e-mailujte, odpovedáme expresne. Ak potrebujete predať váš byt a chcete si kúpiť niečo z našej ponuky, ponúkame vám nadštandardný servis za priateľskú cenu. V rámci akcie zo starého do nového môžete využiť zaujímavé zľavy na realitný a právny servis pri vašom predaji. Zavolajte, rád si s Vami dohodnem nezáväzné stretnutie.ETAPA III. Radové dvojdomy - Realizácia v roku 2015 - 2016

something

Ideálne bývanie na malej ploche s maximálnym využitím priestoru v modernej architektúre. Tieto domy budú pokračovaním úspešného projektu radovej výstavby. Pre viac informácií volajte 0903735556. Zatiaľ všetky voľné.


ETAPA I. Radové trojdomy. - Realizácia 2012 - 2013 - Dokončené a predané

something

Pre všetkých ľudí, ktorí by radi skĺbili súkromie a komfort bývania v rodinnom dome s pohodlím bývania v byte sme pripravili 9 bytových jednotiek v radovej zástavbe na okraji projektu. Ku každému bytu prislúcha parkovacie miesto a kúsok záhrady.

Stav rezervácií - Všetky radové trojdomy sú predané!!!

Investor pripravuje novú etapu projektu. Viac informácií na 0903735556.

Aktuálne fotografie

something something something something something something something something something something

Bývame v radovom dome - fotky klientov

something something something something something

Popis dispozičného riešenia

Na prízemí sa nachádza vstupný priestor, veľká obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou, garáž, práčovňa, šatník a schodisko. Z obývacieho priestoru sa dá prejsť na terasu. V podkroví sa nachádzajú 3 obytné miestnosti, každá má vlastný veľký šatník, veľká kúpeľňa s WC. Dispozičným riešením sú domy určené pre 2 – 4 člennú rodinu.

Pôdorysy

something

Súčasť dodávky

Nosné a nenosné konštrukcie:
Obvodové múry tehla hr 25 P+D
Zateplenie obvod.múrov hr.100 mm s povrchovou úpravou
Drevený fasádny obklad

Okná:
Okná plastové 5 komorový profil s izolačným dvoj sklom farba biela
Vonkajšie parapety hliníkové farba biela

Dvere:
Dvere vchodové plastové
Dvere balkónové plastové výbava detto ako okná

Kuchyňa:
Kuchyňa bez obkladu (klient si podľa svojich potrieb zabezpečí obklad, nie je súčasťou dodávky)

Podlahy:
Fólia sika na balkónoch

Ostatné:
Vonkajšie zábradlia sú z oceľ. profilu jäkel
Kanalizačná a vodovodná prípojka v dome
Prívod 400V do garáže ukončené rozvodnou skriňou
Parkovanie: Štrkodrva pod zámkovú dlažbu

Priebeh výstavby

something something something something something

Vizualizácie

something something something something

Panoráma

something something something something something

Vaše oči sa budú mať naozaj o čo oprieť. Krásny výhľad na kopce je určite veľkou výhodou. Pozrite si aj sekciu galérie a lokalita.


Predaj: 

somethingsomething

JR reality, s.r.o.
Ing. Ján Ratulovský
Národná 5
010 01 Žilina
0903735556e-mail: info@jrreality.sk
 

Volajte od 7:00 do 21:00, prípadne e-mailujte, odpovedáme expresne. Ak potrebujete predať váš byt a chcete si kúpiť niečo z našej ponuky, ponúkame vám nadštandardný servis za priateľskú cenu. V rámci akcie zo starého do nového môžete využiť zaujímavé zľavy na realitný a právny servis pri vašom predaji. Zavolajte, rád si s Vami dohodnem nezáväzné stretnutie.

Partner predaja
0903 73 555 6

Realitná kancelária JR reality, s.r.o. | info@jrreality.sk